Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very niiice ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Pink
Size: one-size
Price: £5.68
Original Price: £6.98
| Material | Plastic |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Height | 4.3 in |
| Length | 9.6 in |
| Width | 4.7 in |
| SKU | sb2204073480035950 |
Author: a***e
Date:
Review: Very niiice ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Pink
Size: one-size
Author: M***)
Date:
Review: Really cute I love. Pls like i need points x
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***z
Date:
Review: Lindo eu amei eu já coloquei no meu banheiro
Color: Pink
Author: c***2
Date:
Review: Fits a lot of things
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.